Tingimused


ÜLDINE:

Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.

Müügileping hakkab kehtima peale tasumisele kuuluva summa laekumist MiisuMiisu OÜ kontole, enne seda kaupa ei broneerita. Toodete hinnad on märgitud eurodes. E-poes on võimalik endale konto registreerida, mis hõlbustab korduvate ostude sooritamist. Ost on võimalik sooritada ka "külalisena".


Kohaletoimetamine:

Eestisiseselt jõuab kaup Teieni Itella Smartpostiga 1-5 tööpäeva jooksul (enamasti 1-3 tööpäeva jooksul). Valides Omniva posti, võib paki saabumise aeg sõltivalt asukohast ning postiteenusest olla pikem. Itella SmartPostiga on alates ostukorvi summast 35 eurot kauba kohaletoimetamine tasuta.

Teistesse riikidesse saatmine võtab aega 1-3 nädalat.


Kauba tagastamine:

Kauba nõuetele mittevastavuse puhul saab tooted tagastada 14 päeva jooksul, seda MiisuMiisu OÜ kulul. Toodete maksumuse summa tagastatakse Teie kontole 14 päeva jooksul alates kauba tagasisaamise päevast.
Tagastust saab taotleda: http://miisu.eu/en/account/return/add või meili teel: info@miisu.eu


Turvalisus:
Miisu.eu ostukeskkond on turvaline. Registreeritud isikuandmeid ei edastata kõrvalistele isikutele ega kasutata seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.


Maksevõimalused:

Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank.
Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksed.
Arveldamine toimub eurodes.TINGIMUSED:

1. Müügitingimuste kehtivus
1) Müügitingimused kehtivad
miisu.eu veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja MiisuMiisu OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad miisu.eu veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Veebipood miisu.eu jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi.

 

2. Hinnainfo
1) Kõik veebipoes toodud hinnad on lõplikud müügihinnad (st käibemaksu ei lisandu).

2) Ostudel, mille kogusumma jääb alla 35-euro, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. ( SmartPost 2.59 eurot; Omniva 5.95 eurot kuni kahe eseme kohta ning 12.95 kolme nind enama eseme tellimisel).

3) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja MiisuMiisu OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

4) Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi.

3. Tellimuse vormistamine
1) Lisage soovitud tooted ostukorvi.
2) Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „vormista tellimus“. Tellimust saab vormistada nii registreeritud kasutaja kui ka külalisena.
3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis, nõustuge tingimustega ning valige makseviis.

4. Müügilepingu jõustumine
1) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.
2) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood andma Tarbijale üle tellitud kauba.

5. Kohaletoimetamine
1) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
2) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

 

6. Tagastamisõigus
1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
2) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab miisu.eu lehelt: http://miisu.eu/en/account/return/add

 

7. Vääramatu jõud
1) Veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

 

8. Isikuandmete töötlemine
1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress).

2) Veebipoel on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

5) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.