Tagaside

Ingrid
Tahtsin Teid tänada, sest oleme tõesti saanud lemmikmütsid just Teilt! Ka kõige pisematele!

Hanna-Eliise
Super ägedad mütsid ja meil jagub ainult kiidusõnu

Viktoria
Ma olen nii vaimustuses teie peapaeladest. Mul on hästi paksud juuksed ja need muudavad mu elu tohutult lihtsamaks, ei vaju näo ette Tahtsin teid kiita, teete väga kvaliteetseid ja ilusa mustriga peapaelu!

Sandra
See sall on nii pehme! Ja tooted nii ilusad reaalis. Wow!

Krista
Selle armsa Miisu Mütsiga sai möödunud suvel tehtud palju asju esimest korda: esimesed jäätised, esimest korda Pärnu rannas jne. Palju komplimente saanud, meie totaalselt lemmikmüts!

Kaisa
Müts on nii õhukesest ja pehmest materjalist, et see mahtus ilma punnitamata jope taskusse või õlakotti ning väga mugav ükskõik, kuhu kaasa võtta. Olin esialgu skeptiline, sest paljud teised mütsid on kuidagi karedad, aga ma isegi ei tundnud seda peas, sest Eestis valmistatud käsitöö on niivõrd pehme, kerge ja mugav - ainus asi, mis tuletas meelde, et kannan uut mütsi, olid inimeste pilgud sellel. Ja tõesti- ma ei imesta- see näeb ju võrratu välja! :) Sõbrannadelt sain kohe kuhjaga komplimente ja hakati uurima "Issand kui vahva, kust saiiid?" :D Kõige imepärasem muidugi asja juures on see, et müts ja torusall tunduvad kuidagi nii õhukesed, aga peavad tuult ja külma ülihästi - seega need saavad mu lemmikuks kevadest sügiseni!

Artjom
Jäin väga rahule. Mulle meeldis väga selle salli disain ja lihtsus - tõmbad kiiresti üle pea ja sall kaelas. Kui kiire, siis ei pea kaua ümberkaela sidumisega jändama :).

Liina
Miisu mütsid on minu kogemuses väga mugavad, soojad ja kergesti hooldatavad. Eriti hindan mugavust just laste mütside puhul. Need istuvad täpselt peas, hoiavad lapse pea soojas ka sügaval talvel ja on naha vastu äärmiselt pehmed. Pisipreili lemmik müts!

Tooted 1 - 8, tooteid kokku 8, lehekülgi 1

Sinu tagasiside