Tagaside

Krista
Selle armsa Miisu Mütsiga sai möödunud suvel tehtud palju asju esimest korda: esimesed jäätised, esimest korda Pärnu rannas jne. Palju komplimente saanud, meie totaalselt lemmikmüts!

Kaisa Kukk
Müts on nii õhukesest ja pehmest materjalist, et see mahtus ilma punnitamata jope taskusse või õlakotti ning väga mugav ükskõik, kuhu kaasa võtta. Olin esialgu skeptiline, sest paljud teised mütsid on kuidagi karedad, aga ma isegi ei tundnud seda peas, sest Eestis valmistatud käsitöö on niivõrd pehme, kerge ja mugav - ainus asi, mis tuletas meelde, et kannan uut mütsi, olid inimeste pilgud sellel. Ja tõesti- ma ei imesta- see näeb ju võrratu välja! :) Sõbrannadelt sain kohe kuhjaga komplimente ja hakati uurima "Issand kui vahva, kust saiiid?" :D Kõige imepärasem muidugi asja juures on see, et müts ja torusall tunduvad kuidagi nii õhukesed, aga peavad tuult ja külma ülihästi - seega need saavad mu lemmikuks kevadest sügiseni!

Artjom Savitski
Jäin väga rahule. Mulle meeldis väga selle salli disain ja lihtsus - tõmbad kiiresti üle pea ja sall kaelas. Kui kiire, siis ei pea kaua ümberkaela sidumisega jändama :).

Liina Raud
Miisu mütsid on minu kogemuses väga mugavad, soojad ja kergesti hooldatavad. Eriti hindan mugavust just laste mütside puhul. Need istuvad täpselt peas, hoiavad lapse pea soojas ka sügaval talvel ja on naha vastu äärmiselt pehmed. Pisipreili lemmik müts!

Tooted 1 - 4, tooteid kokku 4, lehekülgi 1

Sinu tagasiside